HABERLER

13-16 EKİM TARİHLERİ ARASINDA ETİYOPYA'DAYIZ!

Doğu Afrika'nın merkez limanı olan Cibuti'nin en yakın sınır komşusu olan Etiyopya,90 milyona yaklaşan nüfusuyla Afrika Kıtası'nın 2.büyük ülkesi konumundadır. Afrika ülkeleri içerisinde,son 5 senelik veriler göz önüne alındığında,ekonomik büyümede Kenya ile birlikte ilk iki sırayı paylaşmaktadır. Üretimi yok denecek seviyede olan ve ekonomisinin neredeyse tamamı ithalata mahkum olan bir ülke olan Etiyopya, Türk yatırımcılarına çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca Etiyopya 19 ülkenin oluşturduğu COMESA (Doğu ve Güney Afrika Ülkeler Birliği)'nin üyesi olup, diğer birlik ülkelerin tamamıyla serbest ticaret anlaşması vardır.

2015 yılında düzenlenen 6.ADDISBUILD Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı'na 68'i Türk olmak üzere 84 firma katılmaktadır. Birçok farklı ülkeden iştirak eden katılımcı firmalar, 4 gün boyunca ürünlerini sergileyip, iş bağlantıları kurma fırsatı bulacaklardır.

Fuarda özellikle demir-çelik ürünleri,boru ve bağlantı ekipmanları ve yapı malzemeleri gibi alanlarda sergiledikleri ürünleriyle dikkat çeken Türk firmaları, ülke pazarına girme konusunda kurdukları bağlantılar ve arttırdıkları tecrübeleri ile büyük ilgi görmekle birlikte, ülke pazarına girme konusunda kurdukları bağlantılar ve arttırdıkları tecrübeleri ile büyük avantaj sağlamışlardır.


ADDISBUILD 2016
7.YAPI VE MALZEMELERİ FUARI
14-17 EKİM 2016
ADDIS ABABA-ETİYOPYA
Satış Sonrası Hizmetler
Müşterilerimizin satış sonrası eğitim,yedek parça tedariği,
platform tamiri gibi konularla ilgili taleplerini karşılıyoruz.
incele

Haberler & Duyurular

13-16 EKİM TARİHLERİ ARASINDA ETİYOPYA'DAYIZ!

DEVAMI

GARANTİ İŞ VİNÇ HT 26.25 PLATFORMU TESLİM ALDI!

DEVAMI

TÜRKİYE'NİN EN KALABALIK SEKTÖR BULUŞMASI!

DEVAMI

UZMANLAR PLATFORM VE UZMANLİFT VİPP 2018 FUARINDA YENİ ÜRÜNLERİYLE BOY GÖSTERDİLER!

DEVAMI

Kalite Politikamız

Uzmanlar Platform 2006 yılından günümüze,Faaliyet Alanımız Olan; Araç üstü ve Römork Tipi Platform İmalatı ve Servis Hizmetleri Sektöründe;
incele

E-Bülten Dergi

2023 Yılı E-Bülten Dergimizi İncelemek İçin Tıklayınız...
incele
Bizi takip Edin